02177713361 info@taranomcharity.org

آرشیواخبار

آماده سازی پک های تحصیلی متناسب با مقطع تحصیلی مددجویان

با همراهی خیرین عزیز و داوطلبان مؤسسه‌ی خیریه ترنم، پک‌های تحصیلی شامل دفتر، جامدادی، مدادرنگی، خودکار، مداد، تراش، پاک‌کن و دفترچه یادداشت متناسب با مقطع تحصیلی مددجویان برایشان آماده شد تا سال جدید تحصیلی را با آرامش و شوق شروع کنند

27/06/1402

زیباسازی خانه مهرآمن

Previous
Next

شهریور امسال، تیم زیباسازی و بازسازی مؤسسه خیریه ترنم، مهمان مرکز نگهداری دختران بی‌سرپرست بود تا رنگ و بوی تازه‌ای به اتاق‌های این مرکز ببخشد.

تمام اتاق‌ها با همکاری و مشارکت کودکان این مرکز، با استیکرهای چوبی تزئین شدند و همچنین بازی با بچه‌ها و اهدای هدیه نیز از بخش‌های دیگر این برنامه بودند.
امیدواریم با یاری هم، بتوانیم خوشحالی را برای تمام کودکان سرزمینمان رقم بزنیم.
1402/06/03

بازدیدهای مداوم از کودکان ساکن در خانه زیبا

از آنجا که روحیه در پیش‌برد درمان نقش بسیار مؤثری دارد، داوطلبان مؤسسه خیریه ترنم، در بازدیدهایی که به شکل مداوم از خانه‌ی زیبا دارند، در کنار اطلاع از شرایط و روند درمان بیماری فرشته‌ها، بازی و سرگرمی‌‌هایی که مناسبشان باشد را نیز در کنارشان انجام می‌دهند تا روزهای اقامت و پیگیری برای درمان، با روحیه‌ی بهتر و نتیجه‌ی عالی سپری شود.

1402/04/28

بازدید خیرین گرانقدر از کودکان ترنم

طرح «خیر ماندگار» از طرح‌های ماهانه‌ی ترنم است که افراد می‌توانند پس از معرفی مددجویان از طریق راه‌های ارتباطی مؤسسه، در تأمین هزینه‌های زندگی آن‌ها سهیم باشند.

 یکی از حامیان این طرح که برای همیشه عازم دیاری دیگر بود، مشتاقانه آرزوی دیدن فرشته‌ کوچکی را داشت که این مدت همیاری‌اش می‌کرد؛
این دیدار با همراهی چند نفر از اعضای ترنم مهیا شد تا شوق زندگی در چشمان فرشته‌ی عزیزمان، برای ابد در ذهن حامی مهربانش حک شود.
1402/04/13

صعود بر بلندترین نقطه ایران

Previous
Next

گروهی از کوهنوردان (از خیرین و همراهان مؤسسه خیریه ترنم)، شامگاه روز یکشنبه ۱۴ خرداد راهی شدند تا بر بلندترین نقطه‌ی ایران صعود و پرچم و نشان ترنم را در ارتقاع ۵۶۰۰ متری قله‌ی دماوند به اهتزاز درآورند.
در پی این صعود غرورانگیز، دکتر خدایاری مدیرعامل مؤسسه خیریه ترنم، ضمن آرزوی موفقیت و بهروزی، برای این گروه سختکوش پیامی فرستادند.
متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی
جناب آقای محمد شادکام
همراه ترنمی؛
مسیرهای طولانی با قدم های کوتاه پیموده می شوند. مهمترین گام، اولین گام است؛
پس تصمیم بگیر و شروع کن…
ناگهان خود را بر فراز قله ها خواهی یافت.
صعود غرور آفرینتان به قله دماوند و اهتزاز پرچم ترنم که نشان از همت و غیرت والایتان است را از طرف تمامی همراهانتان در خانواده خیریه ترنم، تبریک عرض می نمایم و برایتان آرزوی سلامتی و توفیق روز افزون دارم.
علیرضا خدایاری
مدیر عامل

1402/03/14

حمایت شرکت صبا ایده از خانه زیبا

بچه ها در زمان اسکانشان در خانه‌ی زیبا، به بیان خودشان بهترین زمان و لذت بخش ترین دوره‌ از درمانشان را  سپری می‌کنند در عین حالی که آنها اصلا شرایط عادی ندارند و به بیماری های خاصی مبتلا هستند، توان و روحیه‌ی آنها را تحت تاثیر قرار می‌دهد و ضعیف می‌شوند… 
 
یکی از برنامه های روزانه‌ی خانه‌ی زیبا، برقرار بودن نمایش کارتون های جذاب در هر اتاق و سالن پذیرایی است که “شرکت محترم صبا ایده” محبت داشتند و چندین دستگاه فیلیمو باکس به خانه‌ی زیبا هدیه کردند تا  بچه ها با کیفیت و جامع تر ازاین رسانه سرگرم کننده و سالم، در آغوش امن مادرانشان لذت ببرند.
1402/03/11

فراخوان امیر تأمین شد

به لطف خدا و همراهی شما عزیزان، هزینه‌ی داروی ضروری و مهم امیر عزیز، تأمین شد؛

ما باور داریم که حتی کوچکترین مشارکت‌ها، اتفاق‌های خوبِ بزرگی را رقم می‌زند
از همدلی شما سپاس‌گزاریم.
1402/03/08

مداومت در پیگیری های درمانی

در دوران اقامت فرشته‌ها در خانه زیبا برای اینکه مراحل درمان با آگاهی و نظم کامل پیش‌ برود، افراد زیادی به شکل مستمر پیگیر امور اقامتگاه ها هستند؛

از جمله این افراد، اعضایی هستند که در بخش مربوط به امور درمان فعالیت دارن که با گفتگو با مادران عزیز و پرس و جوی شرایط، سعی می‌کنند این روند با آرامش و آسودگی بیشتری طی شود.
1402/03/03

رعایت بهداشت محیط زندگی 

بچه‌هایی که مهمان خانه زیبا می‌شوند، از آنجایی که شرایط بسیار حساسی دارند، باید بهداشت محیط زندگیشان به شکل کامل رعایت شود و همچنین تغذیه‌ی مناسبی داشته‌باشند؛

ما درمؤسسه ترنم تمام تلاش خود را داریم تا این موارد مهم با کیفیت بالایی رعایت شود تا فرشته‌ها و خانواده‌هایشان نگرانی‌ای از این بابت نداشته‌باشند.
 
1402/03/02

ابراهیم عزیز مهمان خانه‌ی زیبا شد…

ابراهمیم از استان سیستان و بلوچستان ،  برای عمل جراحی و ادامه‌ی روند درمانش مهمان خانه‌ی زیبا شده است؛
ابراهیم عزیز، علاقه‌مند به نقاشی است و دوست دارد یک روز نمایشگاه نقاشی خود را برپا کند؛
آرزوی ما این است تا همه‌ی بچه‌ها بتوانند رویاهایشان را با سلامتی کامل در واقعیت بسازند.

1402/03/01

چشم‌ و چراغ خانه‌ی زیبا روشن شد

Previous
Next

چشم و چراغ خانه‌ی زیبا به قدم مهمانان عزیزش روشن شد؛
از صمیم قلب امیدواریم فرشته‌های نازنینمان با سلامتی کامل از این خانه به شهر و دیار خود برگردند؛

کمیته ها برنامه‌های متنوعی را در مدت اقامت مددجویان، در این خانه‌ها برایشان تدارک دیده‌اند؛
از برنامه‌های سرگرمی تا آموزشی و هنری.
هدف از این برنامه ریزی ها حفظ روحیه و توانمندی فرشته‌ها در دوره‌ی درمان ، پیداکردن علاقه مندی آنها نیز هست.
امیدواریم با بالابردن تعداد اقامتگاه‌ها و همراهی خیرین ، قدم مؤثری در تسهیل روند درمان و کاهش هزینه‌های خانواده‌ها برداریم.

1402/02/31

داروهای فاطمه 2 ساله اهل لرستان تأمین شد

Previous
Next

هزینه‌های داروهای فاطمه 2 ساله اهل لرستان توسط شما نیکوکاران گرانقدر تأمین شد؛امیدواریم روشنی این امید تا همیشه مایه‌ی آرامش قلب‌های شما خیرین عزیز باشد.

 1402/03/30

آماده سازی سفره های هفت سین برای تمامی مددجویان ترنم

Previous
Next

در روزهای آخرسال هزاروچهارصد و یک شمسی ، خیریه ترنم برای تمامی مددجویان خود ، سبدهای هفت سین ترنمی را درکنار بسته‌های عیدانه و ارزاق ماهانه ، یک به یک ایده‌پردازی و اجرا کردندو توسط کمیته های پشتیبانی اجرایی و حمایت درمان ، به دستشان رسید.

 1401/12/28

جشن امضا خانه‌ی زیبا

Previous
Next

خانه زیبا ، توسط یکی از خیرین برای سکونت کودکان مبتلا به بیماری های خاص در ذوره پیوند مغز و استخوان ، در اختیار خیریه قرار گرفته است، و به رسم یادبود هدیه ای تقدیم خیرین گرانقدر شد.
بی‌شک با همراهی افرادی که در این مسیر هم قدم می‌شوند و افزایش تعداد این خانه ها ، میتوانیم آرامش خاطر را به خانواده های بیشتری هدیه بدهیم .

1401/12/11