ترنم از کجا شروع شد؟

سال ۱۳۹۱ تعدادی از دانشجویان دانشگاه‌های مختلف شهر تهران تصمیم گرفتند تا برای حال بهتر کودکان بیمار قدمی بردارند؛ این اقدامات رفته رفته گسترده‌تر شد و ابعاد بیشتری را در بر گرفت تا اینکه در سال ۱۳۹۶ مؤسسه خیریه تعالیراه نیکی و مهر تهران به شکل رسمی به شماره ۴۲۳۹۷ در سازمان بهزیستی کشور ثبت شد.

 

ترنم چه کاری انجام می‌دهد؟

حمایت مادی و معنوی از مددجویان تحت پوشش، وظیفه‌ی اصلی ترنم است که شامل دارو، اسکان، معیشت، حمل و نقل، خدمات آموزشی و روانشناسی است.

در دوره‌ی پیوند مغز و استخوان و پس از آن نیاز جدی به تهیه‌ی دارو میباشد این نیازدر تمام طول درمان توسط مؤسسه تأمین می‌شود.

رژیم غذایی، لوازم بهداشتی، و پوشاک مناسب از جمله مواردی است که باید در دوره‌ی بیماری رعایت شود و تأثیر مستقیمی بر روند بهبود کودکان داردکه توسط خیریه‌ی ترنم پشتیبانی می‌شود.

کودکان بعد از دوران پیوند مغز و استخوان باید درمکان مناسبی از نظر امکانات رفاهی و بهداشتی مراقبت شوند تا از عوارض بعد از پیوند، که گاه جبران ناپذیر است،جلوگیری شود.

 

اکثر مددجویان ترنم ساکن شهرستان هستند و از وقتی که پزشک اجازه‌ی بازگشت به شهر محل سکونتشان را می‌دهد، باید به شکل منظم برای چکاپ به تهران برگردند؛

مؤسسه خیریه ترنم در نظر دارد بعنوان یک تشکل اجتماعی، جهان بهتری از نظر سلامت، آگاهی، توانمندی و… برای کودکان بسازد و همچنین بالاترین کیفیت از خدمات و تسهیلات را برای کودکان مبتلا به بیماری خاص، پشتیبانی کند.

مؤسسه خیریه ترنم در نظر دارد بعنوان یک تشکل اجتماعی، جهان بهتری از نظر سلامت، آگاهی، توانمندی و… برای کودکان بسازد و همچنین بالاترین کیفیت از خدمات و تسهیلات را برای کودکان مبتلا به بیماری خاص، پشتیبانی کند.

ساختن جهان بهتری برای کودکان از نظر سلامت، آگاهی و توانمندی و همچنین ارائه بهترین خدمات و تسهیلات برای کودکان مبتلا به بیماری خاص

مؤسسه خیریه ترنم بعنوان یک نهاد کشوری، تلاش می‌کند تا در جهت بهبود کیفیت زندگی مددجویان، با اصلاح فرهنگ درمان و کمک‌رسانی، قدم بردارد و این امر را با توانمندسازی منابع انسانی مجموعه برای ارائه خدمات بهتر، محقق کند.

بهبود کیفیت زندگی کودکان مبتلا به بیماری خاص از لحاظ مادی و معنوی
اصلاح فرهنگ درمان و کمک‌رسانی
توانمندسازی نیروی انسانی مجموعه برای ارائه‌ی خدمات بهتر

تمام فعالیت‌های مؤسسه، طبق اصول سازمانی معین شده انجام می‌شود و داوطلبان، متعهدانه و در نهایت احترام با یکدیگر همکاری می‌کنند.

فعالیت طبق اصول سازمانی
داوطلبانگی متعهدانه
همکاری محترمانه

منشور اخلاقی مؤسسه خیریه ترنم

همکاری برند هاو شرکت ها باترنم